KONST / Litografier / Färglitografi 12257144
nr 1225 7144
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Färglitografi, Signerad, PT. Motivet: 48x36
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 december 2018
kl 19:49:58
14/12 09:12:16
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien